Cennik

Podstawową jednostką rozliczeniową kursu językowego jest trwająca 60 minut lekcja. Opłaty za lekcje zestawione są w poniższej tabeli.

próbna lekcja językowa

0
PLN

  • pierwsza lekcja ucznia
  • Cena jednostkowa: 0 PLN/lekcję/osobę

standardowa lekcja językowa

90
PLN

  • nie dotyczy przygotowania do matury
  • Cena jednostkowa: 90 PLN/lekcję/osobę

standardowa lekcja językowa dla dzieci

80
PLN

  • Cena jednostkowa: 80 PLN/lekcję/osobę

karnet 4 lekcji językowych

320
PLN

  • do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca (30 dni kalendarzowych), nie dotyczy przygotowania do matury
  • Cena jednostkowa: 80 PLN/lekcję/osobę

karnet 12 lekcji językowych

840
PLN

  • do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy (90 dni kalendarzowych), nie dotyczy przygotowania do matury
  • Cena jednostkowa: 70 PLN/lekcję/osobę

standardowa lekcja grupowa - 2 osoby

120
PLN

  • nie dotyczy przygotowania do matury
  • Cena jednostkowa: 60 PLN/lekcję/osobę

standardowa lekcja grupowa - 3 osoby

150
PLN

  • nie dotyczy przygotowania do matury
  • Cena jednostkowa: 50 PLN/lekcję/osobę

standardowa lekcja grupowa - 4 osoby

160
PLN

  • nie dotyczy przygotowania do matury
  • Cena jednostkowa: 40 PLN/lekcję/osobę

lekcja jubileuszowa

0
PLN

  • np. lekcja setna
  • Cena jednostkowa: 0 PLN/lekcję/osobę

przyg. do matury zaawans., egzam. DELE (B2-C1) - 1 osoba

130
PLN

  • Cena jednostkowa: 130 PLN/lekcję/osobę

przygotowanie do matury podst., egz. DELE (A1-B1) - 1 os.

110
PLN

  • Cena jednostkowa: 110 PLN/lekcję/osobę

przygotowanie do matury podstawowej - 2 osoby

140
PLN

  • Cena jednostkowa: 70 PLN/lekcję/osobę

przygotowanie do matury podstawowej - 3 osoby

180
PLN

  • Cena jednostkowa: 60 PLN/lekcję/osobę

lekcja bonusowa

0
PLN

  • np. zaproszenie nowego ucznia
  • Cena jednostkowa: 0 PLN/lekcję/osobę

Cennik na dzień 2025-05-25.

Firma nie jest podatnikiem VAT, dlatego nie ma możliwości wystawiania faktur VAT.